Playstation Tamiri

Playstation Tamiri

playstation servisi konusunda deneyimli firmamızdan hizmet almak için hemen tıklayın!

Eğlenceli zamanların devamı için playstation tamiri konusunda firmamız her türlü arızanın giderilmesinde donanımlı ekibi ile hizmet vermektedir.

Büyüklerin ve küçüklerin tutkunu oldukları playstation oyunları oyunların oynandığı esnada kişileri gerçek dünyadan alarak bambaşka bir dünyaya götürüyor. Onlarca oyun seçeneği arasında beğenilen oyunların tercih edilmesi ile gerçek dünyadan uzaklaşılarak kafa dağıtmak için mükemmel bir yöntem oluyor.

Heyecan duyguları içerisinde oynanılan bu oyunlar bireylerin eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sunuyor. Bu nedenle playstation oyunları vazgeçilmezliği ile biliniyor. Ancak bazı zamanlar çeşitli nedenlerle arızalanmaların yaşandığını da dile getirmek gereklidir. Böyle zamanlarda eğlencenin devamı için kısa sürede köklü çözümler sunan firmamız da arızalanan cihazlarını uygun fiyatlara tamir ettirme fırsatı bulabilirsiniz.

Playstation Arızaları Nelerdir?

Bu cihazlar yazılımlarına göre farklı sorunlar ortaya koyabilirken genel olarak arızalanmalar aşağıda sıralanmıştır:

Disk veya DVD’nin oynatılmaması: Playstation 3 formatındaki bir cihaz SD çözünürlüğünde çıkış verir. Bu nedenle yalnızca PAL standardında kaydedilmiş dosyaların görüntü vermesi mümkündür. Eğer sistem bir VCR’a bağlanmış ise bu durumda görüntünün olması gerektiğinden daha açık veya koyu bir hal almasına neden olabilir. Firmamız playstation tamiri ile size beklediğiniz çözüme sunacaktır.

Ekran donması: Oyun verilerine sahip olanların kendilerinin de çözebileceği bu problem yazılımın yeniden yüklenmesi gerekliliğini çağrıştırır. Eğer uygulamayı tek başınıza yapamayacak iseniz yine firmamız size bu konuda da en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Analog lastik arızası: Bu sorunun çözümü analog lastik değişimi ile mümkündür. Bazı durumlarda bordun tamamen değişmesi söz konusu da olabilir.

Kol sorunu: En sık karşılaşılan playstation sorunlardan biri olan kol sorunu cihazın uzun süreli kullanımı sonucunda elektronik ve plastik aksamın deforme olmasına neden olur.

Playstation Servis

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız cihazlarınızın yeniden verimli bir şekilde çalışması için modern teknolojiden yararlanarak tamiratını gerçekleştiriyor. Donanımlı personelleri ile hizmet veren firmamızdan siz de playstation tamiri üzerine kaliteli ve hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyat politikamızdan yararlanmak için vakit kaybetmeden arızalanan cihazlarınızın durumu hakkında tarafımızla iletişim kurabilir ve tamir ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.