Playstation Servisi

Playstation Servisi

Uygun fiyat politikası ile kaliteli hizmet veren playstation servisi konusunda deneyimli firmamızdan hizmet almak için hemen tıklayın!

Bu elektronik cihazlar bir çok nedene bağlı olarak bazı zamanlarda arıza sorunları yaratabilirler. Bazı sorunlar yazılımsal bazıları ise kullanıcı hataları olabilir. Bu arızaların çözüme kavuşturulmasında firmamız donanımlı personelleri ile kaliteli hizmetin temellerini atıyor.

Günümüzde özellikle tercih edilen yazılımlar olan PS3 ve PS4 yazılımları ile ilgili tüm arızalar için bizimle iletişime geçebilir ve cihazınızın donanımlı ekip tarafından tamir edilmesine olanak verebilirsiniz. Zaman kaybına neden olmadan gerekli destek hizmetini sağlayan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Siz de arızalanan cihazlarınızdan en kısa zamanda beklediğiniz çözümü almak için hemen bizi arayınız!

Playstation Hizmetleri

PS2, PS3 ve PS4 yazılımları için arıza durumlarında destek veren playstation servisi firmamız verdiği tüm hizmetleri garanti kapsamı altında gerçekleştiriyor. Cihazların yazılımsal hatalarının giderilmesinde, CD gözü olan lens ve Harddisk değişimlerinin yapılmasında HDMI arızalarının giderilmesinde, mavi, sarı ve kırmızı ışık hatalarının giderilmesinde, kol tamiri gibi bir çok arızaya donanımlı personellerimiz ile kesin çözümler sunuyor. Kol hatası genel olarak karşılaştığımız cihaz sorunlarından biridir.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta cihazların saatlerce ısınana kadar çalıştırılmaması gerektiğidir. Çok ısınan cihaz kol arızasının yaşanmasına neden olabilir. Yukarıda bahsi geçen kol arızası dışındaki arızalar ise alanında eğitim görmüş playstation tamiri konusunda bilgi ve birikime sahip, deneyimli personellerin müdahale etmeleri gereken durumlardır.

Playstation Yetkili Servis

2009 yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerle bölgede tanınır hale gelen firmamız kendini sürekli yenilemekte ve teknolojik gelişimleri yakından takip ederek en kaliteli ekipmanlara sahiptir. Personel eğitimini ön planda tutarak teknolojik değişimlerle gelişime katkıda bulunur.

Sürekli değişen ve gelişen teknolojik dünyayı yakından takip ediyor olmamız müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak açısından playstation servisi olarak firmamıza olan güven temellerinin oluşmasını sağladı. Ayrıca uygun fiyat politikası ile hizmet vermemiz müşterilerimizin hakkını koruduğumuza işaret eder. Cihazlarınızın onarımı ve bakımı için her zaman hizmet alabilir ve zaman kaybı yaşamadan cihazlarınızın arızalarına çözüm bulabilirsiniz.