Tokat Playstation Servis

Tokat Playstation ServisTüm Playstation oyun konsollarının profesyonel ve garantili servis hizmetlerinin yapılması konsol sahiplerinin en çok istedikleri hizmetlerin başında gelmektedir.

Playstation servis  hizmetimiz dâhilinde garanti kapsamı dışına çıkmış tüm oyun konsollarınıza zaman ve mesafe fark etmeksizin teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Servisimiz kalite standartlarından asla taviz vermen sizleri için en hızlı ve en kapsamlı servis hizmetlerini sunmaktadır. Servisimiz için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önemli durumdadır. Bu sebeple hem servis hizmetlerinde kullandığımız tüm ekipman ve yazımlımlar birinci sınıf olurken fiyatlarımız sizlerin yüzünü güldürecek düzeydedir.  Servisimiz sunduğu hizmetlerin hepsi için kendi özle ve belgeli garantimizi sunmaktayız.

 

Kalite Odaklı Playstation Servis hizmetleri

Playstation servis hizmeti sunan firmamız için kalite oldukça önemlidir. Çünkü oyun severler için oyun konsollarının ne derece önemli ve değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple sunduğumuz servis hizmetinin temelinde konsolların daha çok uzun süreli verimli ve kaliteli bir şekilde çalışabilmesi yatmaktadır. Teknik servisimiz Türkiye’nin her yerinde kargo ile konsol kabule etmekte olup her biri kendi sorumluluk alanına sahip personellerce en özel ve en donanımlı servis hizmetleri sunulmaktadır.

Servisimiz bünyesinde dünya standardında kalitede ve profesyonellikte sunulan tüm playstation servis   hizmetleri hakkında en güncel fiyat bilgilerini almak için 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 iletişim numaraları üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz. Servisimiz ve sunduğumuz teknik servis hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye ise https://www.ps4servisi.com internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş: