Ps4 Teknik Servisi

Ps4 Teknik ServisiPs4 teknik servisi ile yaşadığınız arızların çözümlerini kısa süreler içerisinde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan tamir işlemleri için vermiş olduğumuz garanti ile içiniz rahat olarak bizlere cihazınızı teslim edebilirsiniz.

Oyun konsollarınızda yaşadığınız arızalar emin ellerde tamir edilmelidir. Sadece cihazınızı tamir edecek değil aynı zamanda sizlerin iyiliği için çalışabilecek olan teknik servislerden destek almalısınız. Bu şekilde hem kısa süreler içerisinde cihazınızın tamir edilmesini sağlayacak hem de diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlarda çözümler bulmuş olacaksınız.

Garantili Teknik Servis

Teknik servisimizde yapacağınız bütün işlemlerde sizlere garanti verilmektedir. Ps4 teknik servisi firmamız kendine olan güveni sayesinde sorun yaşamadan bu garantiyi verebilmektedir. Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde edindiğimiz tecrübeler sayesinde hangi arızanın nasıl çözülmesi gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle yapmış olduğumuz tamir işlemlerinin de sonuçlarını çok iyi tahmin edebiliyoruz. Bir servis olarak verdiğimiz hizmetlere o kadar çok güveniyoruz ki bu konuda siz değerli müşterilerimize garanti verebiliyoruz.

CD Rom Arızaları

Oyunların çalıştırılabilmesi için kullanılan yöntemlerden birisi de CD ile oyun oynanmasıdır. Satın almış olduğunuz oyun CD’leri konsolun içerisinde takılarak ilgili oyun oynanabilmektedir. Ancak bu sürücüde yaşanan arızalardan dolayı CD’ler konsol içerisine alınamadığı gibi aynı zamanda içinde olan CD’lerin çıkartılması da sağlanamayabilmektedir. Bu gibi durumlarda uzman personel kadromuz tarafından gerekli kontroller yapılarak öncelikle arızanın tam olarak tespit edilmesi sağlanmaktadır. Bu işlemden sonra ise yapılacak olan tamirin en etkili biçimde nasıl yapılacağı bulunarak gerekli tamir işlemi yapılabilecektir. Bu tamir CD sürücüsünün komple değiştirilmesi olabileceği gibi içinde bulunan ve arızaya neden olan parçanın değiştirilmesi olarak da yapılabilecektir. Ancak servisimizde yapılan bütün işlemler diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlara ve garantili olarak yapılmaktadır. Tam olarak arızanın tespit edilmesi ile birlikte uygulanacak olan tamir yöntemi en uygun fiyatla nasıl yapılacağının da tespit edilmesi ile devam etmektedir. Tamamen siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek Ps4 teknik servisi işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Siz de en uygun fiyata garantili Ps4 tamiri istiyorsanız 0 532 305 62 82 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş: