Ps4 Tamiri

Ps4 TamiriOyunlarınızın yarıda kalmasına sebep olan arızalar yüzünden siz de artık sıkıldınız mı? Sürekli olarak verdiğiniz servislerin Ps4 Tamiri için gereksiz parçaları değiştirdiğini ve sizden sürekli para almaları yetmedi mi? O halde size kaliteli hizmeti veren servisimize gelmenizin zamanı geldi.

Oldukça pahalı ve kaliteli olan Ps4’ler zaman içerisinde mutlaka arızalar yaşayacaklardır. Bu yaşanan arızalar siz ne kadar iyi kullanın ya da dikkat ederseniz edin elektronik aksamlı cihazlar olmalarından dolayı yaşanacaklardır. Bu gibi durumlarda doğru servisin tercih edilmeleri gerekmektedir. Alacağınız hizmet doğru servislerden alınmadığı durumlarda sizleri zor durumlarda bırakabilecektir. Yaşadığınız arıza ile hiç alakası olmayan parçaların değiştirilmesi ya da tamir edilmesi sadece sizden daha fazla para alınabilmesi için sıkça kullanılan yöntemler arasındadır.

Ps4’lerde Mavi Işık Arızası

Play Station’larda en çok yaşanan arızalardan birisi de mavi ışık arızalarıdır. Ps4 tamiri konusunda en çok gelen arızalar içerisinde yer alan mavi ışık arızalarının çözülmesi de eğer yetkin servislerin elinde değilse çok zor olacaktır. İşlemci ile ilgili yaşanan sorunlardan dolayı mavi ışık arızası alınmaktadır. Ana karta sabitlenmiş olan işlemcilerin altında bulunan lehim topları temas sorunu yaşadığında, kopma, yerinden kayma gibi nedenlerden dolayı mavi ışık sorunu yaşanabilmektedir. Eğer alanında uzman olmayan servislere gitmezseniz bu işlemcinin bozulmuş olduğu ve ücretinin çok fazla olduğu gerekçesiyle sizlerden hiç alınmaması gereken paralar talep edilebilecektir. Eğer siz de bu alanda çok bilgiye sahip değilseniz bu şekilde bilgi veren servislere güvenmek zorunda kalacaksınız.

Mavi Işık Arızasının Çözümü

Bu arızanın çözümü oldukça basittir. Sadece yerinden çıkan ya da kopan bu lehimlerin uygun şekilde tekrar yapılması yeterli olacaktır. Ancak bu işlem için tabii ki kaliteli hizmet veren servislere gitmeniz gerekecektir. 2009 yılından bu yana verdiğimiz kaliteli hizmetler neticesinde edindiğimiz tecrübeler sayesinde yaşadığınız arızaların çözümlerini kolaylıkla ve sizlerin cebinden en az para çıkacak şekilde yapabiliyoruz. Aynı zamanda tamiri yapılan arızlarda garanti veriyoruz. Ps4 tamiri servisimizde kolaylıkla ve uzman personellerimiz sayesinde yapılabilmektedir. Siz de kaliteli hizmeti almak istiyorsanız 0 532 305 62 82 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş: