Playstation Alan Yerler

Playstation Alan YerlerBiz insanlar bir şeyleri heves ederek alırız ve hevesimizi aldıktan sonra o ürünü kendi haline bırakırız. Playstation da bunlara bir örnektir. Alırız oynarız ve hevesimiz geçince kıyıda köşede kendi halinde eskimeye yüz tutar. Satmak isteyen bir çok kişi ya satacak yer bulamaz bulsa da değerinin çok çok altında alacakları için satmak istemez. Playstation satmak istiyorum fakat satacak yer bulamadım diyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Biz  Playstionlarınızın GB, Harddisk ,  joystick sayıları ve kasa (fat kasa mı, slim kasa mı)  özelliklerine göre önemi değerinde müşteri memnuniyetli alım işlemi yapmaktayız.  Bizler playstation 4 alan yerler olarak çalışır vaziyetteki tüm cihazlarınızı alarak değerinde ödemesini yapıyoruz.

Playstation 4 satmak istiyorum diyen tüm müşterilerimiz, Türkiye’nin neresinde olursa olsun, ayağına gidiyoruz. Ürün incelemesinden sonra fiyatını çıkarıyoruz. Eğer satıcı içinde uygunsa, ödemesini yapıyor ve cihazınızı alıyoruz. Bunun dışında bilgi amaçlı sorularınız ve satmayı düşündüğünüz Playstationun fiyatı konusunda da sizlere bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu belirtiyoruz.  . İletişime geçmek için hemen bizi arayacağınız iletişim numaralarımız 0212 278 02 70  veya  0532 305 62 82.

İkinci el pazarında güven duyabileceğiniz ve cihazınızın hak edeceği ödemeyi size yapabilecek firmamızı mutlaka tercih etmelisiniz.

Paylaş: