İstanbul PS4 Kol Tamiri

İstanbul PS4 Kol TamiriPS4 Kol Tamiri İstanbul

 

Dünyanın en çok tüketilen ve oynanan oyun konsolu Playstation, Türkiye’de de son zamanlarda epey rağbet görmektedir. Ancak bazı arızalar kullanıcıları üzdüğü gibi eğlenceleri yarım kalabilmektedir. Bunun için İstanbul PS4 kol tamiri olarak müşterilerimize tüm arızalarda ücretsiz tespitini yapıyor, adresinden ücretsiz alıp özenle onarıyoruz. Onarılan PS4 ve PS3 cihazlarını güvenli bir şekilde adreslere ücretsiz gönderiyoruz.

İstanbul PS4 kol tamiri firmamız sayesinde bu hizmetten Türkiye’nin her yerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmamız müşterilerine özel garanti kapsamında olsun ya da olmasın 2 yıla kadar garanti servis imkânı sağlamaktadır. Bu sayede cihazlarınızı firmamızda sadece emanet etmiyor, ayrıca 2 yıl boyunca garanti kapsamında oluyorsunuz. Bu konuda Türkiye’nin en uzun Playstation garanti servis imkânı veren tek firma olarak bu gururu sizlerle paylaşıyoruz.

İstanbul PS4 Kol tamiri firmamıza 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman irtibat bilgilerimizden ulaşarak tamir ve fiyat konusunda detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Cihazlarınızı ve kollarınızı 24 saat gibi kısa sürede tamir edilmesini uzman kalitede hizmet alarak eğlencenizin yarım kalmasını istemiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş: