Hatay Playstation Servisi

Hatay Playstation ServisiHatay Playstation Servisi

On yıldan beri kapsamlı şekilde PS3 ve PS4 tamir hizmeti veren firmamız kurumsal olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

PS3, ps4 Joystick Sorunları

Dokunmatik ve diğer çeşitlerde playstation servisi olarak kol sorunlarının çözümünü yapmaktayız. Joystick sorunları çok sık rastlanan bir durumdur. Kablolarda değişim gerekebilir, bazen de kırılma sorunları olabilir.  Bu gibi hallerde firmamıza başvuru yapabilir ve hizmet alabilirsiniz. Sadece kol sorunlarında değil, ekran donması, mavi ışık, yedek parça değişimi, analog arızaları, lastik değişimi gibi durumlarda da firmamız beklentilerinizi karşılamaktadır.   Bu tür işlemler belirli bir uzmanlık ve hassasiyet gerektirdiğinden titizlikle işlemlerimizi yürütüyoruz ve sizlerin beklentilerini karşılıyoruz. Bütün işlemlerde Türkiye genelinde kargo desteği ile süreci gerçekleştirmekteyiz. Bunun için playstation servisi olarak sizden talep gelmesinin ardından arıza süreci ve geri gönderim konularında size ayrıntılı bilgi vermekteyiz.

Garantili Uygun Fiyattan Hizmet

Playstation servisi hizmetlerinde firmamız garantili şekilde işlemleri yürütmektedir. Örneğin bir ürünü tamir ettirdikten sonra eğer aynı sıkıntı çıkarsa, size ücretsiz şekilde tamir bakımı yine sağlamaktayız. Firmamıza ayrıca sadece bireysel değil kurumsal olarak da başvuru yapabilirsiniz. Örneğin firmanız PS3- PS4 üzerineyse rutin şekilde arızalı ürün tamiri gerekiyorsa 0532 305 62 82 -  0212 278 02 70 üzerinden teklif isteyebilirsiniz. Ayrıca diğer hizmet ve ayrıntılar için www.ps4servisi.com  üzerinden detaylara bakabilirsiniz. Uzun vadede firmamız iyi bir çözüm ortağı olacaktır.

  

Paylaş: