Erzincan Playstation Servisi

Erzincan Playstation ServisiErzincan Playstation Servisi

PlayStation ürünlerinizin sahip olduğu hataları tespit edebilmek adına ilk olarak ücretsiz kontrol yapılmaktadır. Ücretsiz kontrol esnasında cihazınız üzerinde yer alan problem konusunda sizi bilgilendirebiliyoruz.

PSP ürünleriniz üzerinde hata ya da hataların çözülebilmesi adına tüm işlemleri size söylüyoruz. Bu detaylı bilgilendirme sonucunda playstation servisi ücretini belirtiyor ve sizden alacağımız onay ile beraber tamir veya bakım uygulamalarını yapıyoruz. Cihaz üzerinde çok fazla hata bulunuyorsa ve birden fazla tamir gerekmesi durumunda özel indirimli teklifler sunuyoruz.

Playstation servisimiz tamir ettirdiğiniz cihazınıza servis garantisi sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde benzer problemi yaşamanız durumunda cihazı bize gönderebilir ve ücretsiz olarak konsolunuzu tekrardan tamir ettirebilirsiniz.

Profesyonel Müdahale

Atari döneminden bu yana, PS3 ve PS4 cihazlarınızı yılların tecrübesi ile profesyonel ekip ve ekipmanlar ile garantili şekilde playstation servisi faaliyetlerini sunuyoruz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için burada görev alıyoruz.

Profesyonel ekibimiz sayesinde PS3 ve Playstation 4 cihazlarınız üzerinde her zaman doğru arıza tespiti yapıyoruz. Cihaz müdahalesi sırasında hiçbir şekilde yanlış işlemler yapmadan teslim edebiliyoruz. Playstation cihazlarınız merkezimiz tarafından güncel teknolojiye onarılmaktadır. Sizlere iletmeden ilk olarak kritik testlerden geçiriyor ve teslim ediyoruz. Hemen https://www.ps4servisi.com adresimiz üzerinden en uygun fiyatları buradan bulabilirsiniz. Sizde uygun fiyat aralıklarına Playstation tamiri konusunda hemen 0532 305 62 82 numarasından bizi arayabilirsiniz. Dilediğiniz model ve özelliklerde playstation ürünlerinizi temin edebilirsiniz. İkinci el satışlarımızda ise her zaman temiz ve sizleri üzmeyecek cihazları sunuyoruz.

 

Paylaş: