Bursa Playstation Servis

Bursa Playstation ServisBursa Playstation Servis

Bursa ilindeki müşterilerimize PS3 ve PS4 tamir bakım onarım işlemleri için kapsamlı şekilde çözümler sunmaktayız. Uygun fiyat ve tamir garantili hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Yedek Parça Temini ve Mavi Işık sorunları

Bursa’da tamir işlemlerinde playstation servis hizmetlerini kapsamlı olarak vermekteyiz.  Sektörde uzunca bir süreden bu yana varlığını devam ettiren firmamız,  sizlerin garantili ve ekonomik hizmetleri en iyi kalitede almanızı hedeflemektedir. Bu doğrultuda zamanlama gibi konulara büyük önem vermekteyiz.

Playstation servis olarak donanım açısından tüm teknik beklentilerinizi karşılamaktayız. Sizlerden gelen yedek parça talepleri, mavi ışık arızaları, kol sorunlar ve diğer bütün işlemlerde doğrudan çözüm odaklı biçimde çalışıyoruz. Örneğin yedek parçaları orijinal şekilde temin ederek uygunluk ve rutin kontrolleri ile sizlere gönderiyoruz.  Farklı şehirlerden gelen tamir bakım işlemlerinde hızlı biçimde kargo işlemi yapmaktayız.

Önce Kontrol Edilmesi Gerekenler

Müşterilerimizin bize ürünü göndermeden önce yapması gereken detaylara da değinmek gerekir. Sorun çıkaran cihazlarınızda öncelikle kapatıp açma ve bir süre dinlendirme seçeneklerini bulmanız gerekir. Sonraki aşamalarda artık hala devam eden bir durum varsa, bariz kablo kopması gibi durumlar görülüyorsa playstation servis olarak en iyi desteği vermek istemekteyiz. HDD yuvasının tam oturmaması, HDMI kablosu sorunu, giriş kontrolleri gibi işlemler önemlidir. Ekibimize başvuru yapmadan önce bu bölümlere mutlaka bakınız. İletişim detaylarına gelince, https://www.ps4servisi.com  web sitesi, İstanbul telefon 0 212 278 02 70 ve Sakarya da 0 532 305 62 82 şeklindedir.

Paylaş: