Bakırköy PS4 Kol Tamiri

Bakırköy PS4 Kol Tamiri 

Bakırköy PS4 Kol Tamiri

Playstation servisi konusunda 6 yıldan fazla deneyimi ile müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren Bakırköy PS4 kol tamiri, uzman ekibi sayesinde kısa sürede kaliteli bir şekilde onarım yapmaktadır. PS3 ve PS4 cihazlarında görülen tüm arızaları onaran firmamızda ayrıca 2 yıla kadar garanti servis hizmetinden de yararlanarak cihazınızı garanti kapsamına sokabilirsiniz.

Türkiye’nin en uzun Playstation garanti servisini sunan Bakırköy PS4 kol tamiri, uygun fiyata yüksek kaliteli hizmeti veren tek firmadır. Avrupa standartları çerçevesinde onaran firmamızda üst düzey teknoloji ile beraber cihazlarınız kaliteli şekilde tamir edilmektedir. Ayrıca müşterilerimize özel olarak ücretsiz arıza tespiti ile cihazlarınızda göremediğiniz tüm arızaları tespit ediyoruz. Bu sayede nasıl tamir edilmesi gerekiyor daha ayrıntılı bir şekilde bilgi veriyoruz.

Bakırköy PS4 kol tamiri ile cihazlarınız uzman ellerde güvende olurken eğlencenizin yarım kalmaması için kısa süre içerisinde tamir ediyoruz. Özellikle Playstation kol tamiri konusunda sıkıntı müşterilerimize kısa sürede etkili ve kaliteli hizmet almaktadır. Ücretsiz kargo hizmetimizle beraber müşteri hizmetlerimizden merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Paylaş: