Aydın Playstation Servis

Aydın Playstation ServisAydın Playstation Servis

Playstationlarınızda yaşadığınız sorunlarla ilgili güvenilir ve garantili hizmet alabileceğiniz Playstation servis firmamız hizmetinizde.

Cihazlarınızın arızalarını ücretsiz olarak tespit edebileceğiniz ve sizin yönlendirmelerinize göre tamir edilebilmesi sayesinde eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Cihazlarınızda yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak bizlere 0532 305 62 82 ve 0212 278 02 70 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Öncelikli olarak cihazınızın bozulduğunu düşünüyorsanız güç kaynağından gücünü keserek bir süre beklemeniz en doğrusu olacaktır. Bazı cihazlar uzun süreli kullanımlardan ya da farklı sebeplerden dolayı geçici arıza durumuna geçebilmektedir. Eğer bu şekilde sorununuzu çözemediyseniz o halde yapılacak işlem çok basit. Playstation servis firmamızın numaralarından da ulaşarak yaşadığınız arızadan bahsetmeniz gerekiyor. Yaptığınız konuşma sonucunda çağrı merkezi tarafından sizleri yönlendirerek tamamen ücretsiz olarak cihazınızın merkezimize kargolanması istenecektir. Gelen cihaz detaylı olarak incelenerek yine tamamen ücretsiz arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit ile ilgili olarak sizlere bilgi vererek yapılacak olan tamirin maliyetleri bildirilecektir. Anlaşılması sonucunda diğer servislere oranla en uygun fiyatlara garantili tamir hizmetini almış olacaksınız. Cihazınız alanında uzman ekiplerimizin çabaları ile tamir edildikten sonra yine ücretsiz olarak kargo edilecektir. Bu şekilde siz de eğlenceye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Playstation servis ile birlikte bizlerden alabileceğiniz bütün hizmetlerle ilgili olarak detaylı bilgi almak için https://www.ps4servisi.com/ internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Paylaş: