Ankara Playstation Servis

Ankara Playstation ServisÜlkemizde oldukça sevilen ve oyun severlerin ilk tercihi olan playstation oyun konsollarını kaliteli ve garantili servis hizmetleri oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır.

Playstation servis hizmetimiz neticesinde her tülü servis ihtiyacınız garantili, hızlı ve garantili bir şekilde servisimiz vasıtası ile sunulmaktadır. Servisimiz tarafından gerçekleştirilen tüm hizmetler kalite ve profesyonellik anlamında dünya standardındadır. Servisimiz tarafından sunulan tüm playstation modellerinin servis hizmetleri en uygun fiyat garantisi ve uygun ödeme şartlarında sunulmaktadır.  Servisimize yollanan tüm playstation konsol modelleri size belirttiğimiz süre zarfında ve garanti belgesi ile birlikte adresinize sorunsuz bir şekilde yollanmaktadır.

Garanti Kapsamında Playstation Servis Hizmetleri

Playstation servis hizmeti sunan firmamız sunduğu tüm teknik servis hizmetlerini yüksek garanti kapsamında yerine getirmektedir. Servis hizmetimizin her aşamasında en kaliteli ve konsolunuzun en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak yedek parça ve donanımlar kullanmaktayız. Playsation servisi konusunda deneyimli ve alanında eğitim almış personel kadromuz en sorunsuz ve nitelikli teknik servis hizmetini sunmaktadır. Servisimiz sunduğu tüm hizmetlerden sonra gerekli kontrol ve performans incelemelerini geçen cihazları sizlere geri yollamaktadır.

Playstation servis hizmeti sunan firmamız konsollarınız için gerekli olan tüm servis hizmetlerini sunmaktadır. Bu anlamda randevu almak ve güncel fiyat bilgisi hakkında bilgi sahibi olmak için 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı hatlarımızdan servisimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Eğer isterseniz de günün her saati https://www.ps4servisi.com internet sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Paylaş: