ps4 servis

PS4 Tamir

Sony tarafından üretilen ve oyunseverlerin vazgeçemediği konsol PlayStation dünyada en fazla satan konsol serisi olarak gösterilmektedir. Son olarak piyasaya sürülen PS4’te dünyanın hemen her bölgesinde satılmakta ve satış rakamlarıyla dikkat çekmektedir. PS4 oyun konsolunda yaşanan arızalar ise kullanıcıların oyun keyfini bölmektedir. Üretim aşamasından kaynaklanan ya da yanlış kullanım sonucundan oluşan birçok sorun bulunmaktadır. PlayStation tamiri konusunda yıllardır en iyi hizmeti sunan firmamız Ps4 Tamir konusunda da garantili hizmet sunmaktadır. PS4 oyun keyfinizin yarıda kalmasına neden olan ve bu değerli aleti verimli bir şekilde kullanmanızı engelleyen her türlü sorununuzda firmamıza başvurabilir ve bu sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

PS4 sahibi kullanıcıların en fazla şikayet ettiği sorunlardan biri, PS4 görüntü gelmeme arızasıdır. Bu sorunu yaşayan kullanıcılar, ekrana görüntü gelmemesinden şikayet etmektedir. Uzman ekibimiz tarafından yaşadığınız bu arızanın nedeni tespit edilerek kısa sürede çözülmektedir. Bunun yanı sıra PS4 tamir hizmeti için en fazla başvurulan sorunlardan biri de PS4 mavi ışık arızasıdır. Genellikle üretim aşamasındaki sorundan kaynaklanan bu arıza cihazı kullanmanızı engellemektedir. Bu sorunun çözümü için de firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Ekibimiz tarafından yaşanan sorunun kaynağı tespit edilmekte ve böylece tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Yaşanan bu arızalar için orijinal parçalar kullandığımızı da belirtelim. Böylelikle aynı sorunla kısa sürede tekrar karşılaşmanız engellenecektir. En doğru işlem, en doğru malzeme kullanılarak uygulanmaktadır.

ps4 teknik servisi

Playstation 4 Tamir

Firmamız kurulduğu günden bu yana çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. Ps4 Tamir hizmetine en fazla ihtiyaç duyulan konulardan biri de CD okuma arızasıdır. Bu sorunda PS4’e yerleştirdiğiniz CD’ler okunmamaktadır. Böylece oyunlar açılmamaktadır. Bu önemli sorunla ilgili uzman ekibimiz tarafından garantili servis hizmeti sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bazı cihazlarda CD alıp vermeme arızası yaşanmaktadır. PS4’e taktığınız oyun CD’sini alan cihaz tekrar çıkarmak istediğinizde sorun vermektedir. Bu sorun da cihazın CD gözünden kaynaklanmaktadır. PS4 konusunda uzman ekibimiz tarafından cihazın göz değişimi yapılmakta ve bu sorun çözülmektedir. Ayrıca firmamız tarafından tamir edilen ürünler gerekli test işlemlerine tabi tutulmakta ve bu şekilde teslim edilmektedir.

PS4 konusunda kullanıcıların yaşadığı sorunlar arasında çip sorunu da yer almaktadır. Bu sorun üretimden kaynaklanabildiği gibi kullanım yanlışlıklarından da kaynaklanmaktadır. Ekibimiz tarafından sorun tespit edildikten sonra çip değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle cihazı çalıştırmanıza engel olan bu önemli sorundan kurtulmanız mümkündür. Yine PS4 tamir konusunda en sık başvurulan konulardan olan PS4 anakart tamiri konusunda da garantili hizmet sunmaktayız. Cihazı çalıştıran donanımların üzerinde yer aldığı anakartta yaşanan tüm sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Anakartta yaşanan sorun diğer donanım unsurlarını da etkileyebileceği için bu konuda profesyonel yardım almanız zorunludur. Ekibimiz tarafından anakart onarımı gerçekleştirilmekte ve tüm denemeler yapılarak cihaz teslimi yapılmaktadır.

Playstation Tamiri

Firmamıza Ps4 Tamir konusunda gelen sorunlardan biri de harddisk arızasıdır. Her PS4 cihazının belirli oranda harddiski mevcuttur. Buraya gerek müzik, cideo gibi multimedya unsurları gerek de PS Network üzerinden indirdiğiniz oyunlar kaydedilmektedir. Ayrıca kayıtlı tüm işlemler de burada yer almaktadır. Yaşanan harddisk sorununda uzman ekibimiz tarafından garantili tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca PS4 fan ve besleme arızası adı verilen hata da yaygın bir şekilde görülmektedir. Cihazın uzun çalışmasında ısınmasını engellemesi için yer alan fanlar zamanla tozlanmakta ve arıza vermektedir. Bu sorunda fan ve besleme unsurlarını tamir etmekte ya da gerektiği durumda değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda da hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız.

playstation tamir

Kurulduğu günden bugüne kadar güvenilir hizmet ilkesiyle hareket eden firmamıza Ps4 Tamir konusunda USB ve soket arızaları da gelmektedir. USB bağlantısı PS4 cihazları için son derece önemlidir. Joysticklerin bağlanması ve diğer cihazlarla bağlantı kurulması için bu girişler son derece önemlidir. Yanlış kullanım sonucunda PS4 cihazınızda USB arızası görülebilmektedir. Bu sorunda uzman ekibimiz tarafından sizlere yardımcı olunmaktadır. Ayrıca, PS4 soket arızalarında da garantili tamir hizmeti sunulmaktadır. PS4 cihazınızı televizyona ya da diğer cihazlara bağlamak için kullanılan soketler zamanla aşınmaktadır. Soket arızalarında görüntü gelip gitmektedir. Bu sorunda kablolara ve bağlanılan cihaza daha fazla zarar vermemek için bir an önce firmamıza başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Ps4 Teknik Servis

PS4 sahibi olan kullanıcıların karşılaştığı sorunlar arasında yer alan soğutma modifiyesi konusunda da firmamız tarafından en iyi hizmet sunulmaktadır. PS4 cihazınızın verimli ve uzun süre çalışması için bu konuda servis hizmeti almanız gerekmektedir. Özellikle saatler boyunca cihazını kapatmadan oyun keyfi yaşamak isteyenler için soğutma modifiyesi konusu son derece önemlidir. PS4 tamir konusunda kablo sorunları da yaygın bir şekilde başvurulan konular arasında yer almaktadır. Kullanılan kabloların sürekli katlanarak saklanması ya da çekiştirilmesi sonucu temassızlıklar meydana gelmektedir. Bu konu sadece kablolara değil aynı zamanda cihazın girişine de zarar vermektedir. Bu tarz bir durum yaşamanız durumunda da firmamızdan garantili hizmet alabilirsiniz.

ps4 tamiri

PS4 kullanıcılarının en fazla şikayet ettiği durumlar arasında yer alan bir konu da kasa sorunlarıdır. PS4’ün tüm donanım aksamlarının yer aldığı kasada zaman zaman sorunlar göze çarpmaktadır. Dış etkenlere bağlı olarak kasanın hasar görmesi ya da kasanın aşırı derecede ısınması sonucunda önemli sorunlar ortaya çıkmaktadır. PS4 tamir konusunda firmamıza başvuruda bulunan kişiler genellikle cihazlarının sıklıkla tozlanmasından şikayet etmektedir. Cihazınızı servisimize getirerek tüm donanımlarının temizliğini yaptırabilirsiniz. Toz konusu donanım anlamında önemli sorunlara yol açmaktadır. Kendi imkanlarınızla bu tozu temizlemeniz mümkün değildir. Bu nedenle firmamıza başvuruda bulunarak cihazının ilk günkü gibi verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilir ve oyun keyfinizi yaşamaya devam edebilirsiniz.

Playstation Servisi

Evinde oyun heyecanı yaşamak isteyen kullanıcıların oyun keyfi çeşitli sorunlar nedeniyle yarım kalabilmektedir. Sadece PS4’ün donanımı değil aynı zaman joystick gibi çevre birimleri konusunda da sıkıntılar yaşanabilmektedir. Firmamız, PS4 tamir konusunda sizlere ücretsiz arıza tespiti hizmeti sunmaktadır. Bunun aynı sıra ücretsiz kargo hizmeti ile de nerede olursanız olun cihazlarınızı tamir ederek adresinize gönderiyoruz. Bu değerli cihazınızı emin ellere teslim etmek, garantili parçaların kullanılmasını sağlamak, çözüm odaklı hizmet almak ve hızlı bir şekilde sorunun çözümünü sağlamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesinden vazgeçmeyen, uygun fiyat politikası belirleyen ve cihazlarınızda yaşanan sorunları anında çözen firmamız siz değerli müşterilerin hizmetindedir.