ps4 tamir

PS4 Kol Tamiri

Kurulduğu günden bu yana sizlere dürüst bir şekilde hizmet veren firmamız, sorununuzu dinlemekte ve buna yönelik çözümü kısa sürede üretmektedir. Ps4 kol tamiri ile ilgili en fazla gündeme gelen konulardan biri de PS4 kolu topuz başlıklarında yaşanan sorundur. Analog adı da verilen topuzlarda zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Oyunun heyecanıyla birlikte dikkat etmediğimiz durumlarda kolda yer alan bu kısımlarda sorun oluşmaktadır. Yaşanan bu sorunlarda eğer sorun yuvadan kaynaklanıyorsa onarım gerçekleştirilmektedir. Eğer ki sorun topuz başlıklarından dolayı ortaya çıkıyorsa bu kez de değişim yapılmaktadır. Garantili malzeme kullanılarak yapılan değişim sayesinde PS4 kolu ilk günkü gibi verimli bir şekilde çalışacaktır. Gerekli denemeler yapıldıktan sonra teslim edilmektedir.

PlayStation, Sony tarafından üretilen oyun konsoludur. Dünyanın en popüler oyun konsolu konusunda olan PlayStation serisinin sonuncusu olan PS4 son derece gelişmiş özellikler sunan bir cihazdır. Grafik anlamında tüm gelişmiş oyunları oynayabileceğiniz bu cihazda, multimedya dosyalarını oynatabilir, internete bağlanabilirsiniz. PS4 cihazının çalışması için kol adı da verilen joysticklerin sağlıklı bir şekilde çalışması gerekir. Ps4 kol tamiri konusunda hizmet sunan firmamız, PS4 kollarında yaşayacağınız tüm sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretmektedir. Gerek PS4 kasası gerekse de kolları konusunda garantili ve uygun fiyata servis hizmeti sunan firmamız, cihazınızın daha verimli çalışması için uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

PS4 konusunda teknik destek sunan firmamıza telefon ile başvuruda bulunabilir ve sorunlarınızı ileterek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ps4 kol tamiri konusunda şarj olmayan kollar konusu sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. PS4 kolları cihazın üzerinde bulunan USB girişlerine takılarak şarj edilmektedir. Cihazlar farklı enerji kaynaklarına USB ile bağlanarak da şarj edilebilir. Kablosuz olarak çalıştırıldığı için şarj edilmesi zorunlu olan kollarda zaman zaman şarj almama sorunu ortaya çıkmaktadır. Bunun en önemli nedeni kolun şarj için kablonun takıldığı giriş kısmında yaşanan sorundur. Temassızlık gibi sorunlar sonucunda kol şarj olmamaktadır. Bu durumda bize başvurmanız durumunda yeni bir kol almanıza gerek kalmadan uygun fiyata tamir hizmeti sunarak sizleri fazla masraftan kurtarıyoruz.

ps4 teknik servisi

PlayStation 4 ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamızı telefon ile arayarak bilgi alabilir ve ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra PS4 kol tamiri hizmetimiz ile birlikte de oyun kolunda yaşadığınız her türlü soruna çözüm bulabilirsiniz. Güvenilirlik konusundan asla ödün vermeyen firmamız kurulduğu günden beri gelişmeye devam etmektedir. Firmamızdan alacağınız hizmet garantilidir. Kullanılan parçalar orijinal parçalardır ve aynı sorunu tekrar yaşamanızı engelleyecek şekilde tamir işlemi yapılmaktadır. Firmamızı arayarak fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız sorunu anlatarak arızanın ne olduğu ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. Oyun keyfinizin yarıda kalmaması, cihazınızdaki donanım sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Playstation 4 Kol Tamiri

Firmamız, PS4 kolu ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunda Ps4 kolu tamiri hizmeti ile yanınızda olmaktadır. Bu konuda yaşanan tüm şikayetlerin çözümü uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu konuda tek tek yaşanan şikayetlerin yanı sıra PS4 kol tüm iç aksamların ve takımların değişimi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kolda yaşanan sorunlar birden fazla olduğunda bu hizmet devreye girmektedir. Böylece PS4 kolunuz tamamen yenilenecektir. Üstelik bu hizmetle birlikte yepyeni bir kola uygun fiyat seçeneği ile sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra PS4 kolunda iç aksamda yaşanan tüm sorunlarda tamir işlemi de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Üstelik bu hizmet son derece hızlı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.

ps4 servis

Evlerinin rahatlığında birbirinden farklı oyunlarla vakit geçirmek için PS+ alan kullanıcılar yaşadıkları kol sorunu nedeniyle zor anlar yaşamaktadır. Ps4 kol tamiri konusunda firmamızdan alınan hizmetlerden biri de PS4 wi-fi bağlanmayan kol sorunudur. Yaşanan bu sorunda kolların wi-fi ağına bağlanma sorunu yaşanmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri, kolun üzerinde bulunan vericide yaşanan sorundur. Bu sorun nedeniyle kolun internet ağına bağlanmaması önemli bir sorun ortaya çıkarmaktadır.  Bu sorunu yaşayan kullanıcılar firmamıza başvuruda bulunarak joysticklerin tamir edilmesini sağlayabilirler. Yeni kolların satış fiyatı düşünüldüğünde daha uygun fiyatlarla kolun yapımını sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından garantili tamir hizmeti sunulmakta ve böylece oyun keyfinizin devam etmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca Ps3 Kol Tamiri ‘de Yapıyoruz!

Ps4 kol tamiri konusunda hizmet alan kullanıcılar kolun cihaza bağlanma sorunu nedeniyle de yaşadıkları sorunu dile getirmektedir. Bilindiği gibi PS+ ile birlikte kablolu kol kavramı tarihe karışmıştır. Kullanıcılara özgürlük tanıyan kablosuz kollar sayesinde kablo sorunu olmadan oyun keyfi yaşanmaktadır. Bu konuda PS4 kollarının üzerinde bulunan kablosuz bağlantı vericisinde zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Bu soruna kolun yere sert bir şekilde düşürülmesi gibi birçok etken neden olabilmektedir. Bu sorunu yaşayan kullanıcılar genellikle yeni kol alma yoluna gitmektedir ancak bu yanlıştır. Daha uygun fiyatla sorunun çözülmesi ve kolun ilk günkü gibi çalışması mümkündür. Bunun için firmamıza başvurarak alanında uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

PS4 oyun konsoluna sahip olan kişiler için joysticklerde yaşanan sorun adeta kabus halini almaktadır. Oyun keyfini yarıda bırakan ve PS4’ü kullanmanıza engel olan bu sorunlarda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. PS4 kol tamiri konusunda hizmet veren firmamıza gelen sorunlardan biri de PS4 kol tuşu basmama hatasıdır. Kollarda yer alan tuşlar son derece önemlidir. Oyunlarda gerekli hareketleri sağlayan ve oyundaki kahramanımıza verdiğimiz komutları temsil eden bu tuşlar zamanla aşınmaktadır. Oyunun heyecanı ile tuşlara sert basmanız sonucunda bu aşınma durumu daha da belirgin olmaktadır. Yaşanan bu sorunda tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Tamirin mümkün olmadığı durumlarda ise tuşların değişimi yapılmakta ve böylece kolun verimli bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Ps3 ve Ps4 Tamiri Konusunda da Bizlere Ulaşabilirsiniz!

PlayStation kullanıcıları için arızaların hemen giderilmesi oldukça önemlidir. Bu değerli konsolu sağlıklı bir şekilde kullanmak herkesin istediği bir konudur. PS4 kol tamiri ile ilgili en fazla ihtiyaç duyulan konulardan biri kasa değişimi konusudur. PS4 kollarını zaman zaman oyunun heyecanına yenik düşerek yanlış kullanmaktayız. Özellikle yere düşen kollarda zamanla çatlama gibi sorunlar meydana gelmektedir. Yaşadığınız bu sorunda firmamıza başvurarak PS4 kol kasa değişimi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra joystickte farklı renk seçeneği isteyen kullanıcılar içinde 4 farklı renk kasa seçeneği sunmaktayız. Böylelikle rengarenk PS4 kollarına sahip olabilirsiniz. Kişisel zevkinize en uygun rengi seçerek, kısa sürede bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

PS4 Kol Tamiri

Sony tarafından üretilen PlayStation 4 önemli bir kitleye hitap etmektedir. Birbirinden farklı ve gelişmiş oyunları oynama imkanı sunan cihazda kol yani joystick konusu oldukça önemlidir. Bazı dönemlerde yaşanan kol sorunları için Ps4 kol tamiri hizmeti sunulmaktadır.

PS4’te Yaşanan Kol Sorunları

PS4 cihazıyla birlikte kullanıcılara sunulan kablosuz kollar sayesinde uzun mesafeden de oyun keyfi yaşanmaktadır. Playstation 4 kol tamiri konusunda en sık başvuru tuşların verimli bir şekilde çalışmaması konusunda yapılmaktadır. Bunun için tuşların altında biriken tozun temizlenmesi ya da bağlantının tekrar sağlanması gerekmektedir.

playstation tamir

Playstation kol tamiri konusunda yapılan başvurulardan biri de kolun şarj olmama sorunudur. USB bağlantısı ile şarj olan cihazların şarj almaması önemli bir sorundur. Bu konuda da temassızlık sorununun çözümü gerekmektedir. Ayrıca wi-fi bağlantısında sorun yaşayan kolların tamiri de gerçekleştirilmelidir.

PlayStation 4 kollarında cihaza bağlanmama sorunu da önemli bir sorundur ve kısa sürede çözülmelidir. Tüm bu sorunların çözümü için başvuru yapılabilmektedir. Yeni kol almak yerine yaptırmak daha mantıklı olacaktır.

Doğru Servisi Seçin

Oyun tutkunları için oldukça önemli olan PS4 kol tamiri konusunda hizmet veren servisler arasında en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde kolları ilk günkü verimle kullanma imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca fiyat değerlendirmesi yapmanız da önemlidir. Bu sayede hem uygun fiyata hem de son derece kaliteli hizmet alabilirsiniz.

PS4 Kol Tamiri

Sony tarafından üretilen PlayStation 4 önemli bir kitleye hitap etmektedir. Birbirinden farklı ve gelişmiş oyunları oynama imkanı sunan cihazda kol yani joystick konusu oldukça önemlidir. Bazı dönemlerde yaşanan kol sorunları için Ps4 kol tamiri hizmeti sunulmaktadır.

PS4’te Yaşanan Kol Sorunları

PS4 cihazıyla birlikte kullanıcılara sunulan kablosuz kollar sayesinde uzun mesafeden de oyun keyfi yaşanmaktadır. Playstation 4 kol tamiri konusunda en sık başvuru tuşların verimli bir şekilde çalışmaması konusunda yapılmaktadır. Bunun için tuşların altında biriken tozun temizlenmesi ya da bağlantının tekrar sağlanması gerekmektedir.

playstation tamir

Playstation kol tamiri konusunda yapılan başvurulardan biri de kolun şarj olmama sorunudur. USB bağlantısı ile şarj olan cihazların şarj almaması önemli bir sorundur. Bu konuda da temassızlık sorununun çözümü gerekmektedir. Ayrıca wi-fi bağlantısında sorun yaşayan kolların tamiri de gerçekleştirilmelidir.

PlayStation 4 kollarında cihaza bağlanmama sorunu da önemli bir sorundur ve kısa sürede çözülmelidir. Tüm bu sorunların çözümü için başvuru yapılabilmektedir. Yeni kol almak yerine yaptırmak daha mantıklı olacaktır.

Doğru Servisi Seçin

Oyun tutkunları için oldukça önemli olan PS4 kol tamiri konusunda hizmet veren servisler arasında en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde kolları ilk günkü verimle kullanma imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca fiyat değerlendirmesi yapmanız da önemlidir. Bu sayede hem uygun fiyata hem de son derece kaliteli hizmet alabilirsiniz.