ps4 servis

PS3 TAMİRİ

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kargo ile bize ulaştıracağınız ürününüz güven içerisinde tamir edilip, 3 iş günü içerisinde size geri teslim edilmektedir. Cihazınızın sorunu tespit edildikten sonra çıkan maliyeti tarafınıza bildirmeden ve onayınızı almadan tamir işlemine başlamayan firmamız, PS3 tamiri işlemlerinin tamamında şeffaflık politikasına önem veriyor. Playstationunuz ister ilk çıkan 12, 60 gigabaytlık ürünler olsun, ister daha sonra piyasaya sürülen 40, 80, 160 gigabaytlık sürümler olsun, isterse slim modellerden birisi olsun tüm tamir işleri aynı profesyonellik ve uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ps3 tamiri konusunda teknolojinin de ilerlemesi ve PC alışkanlıklarını Playstation konsol oyun alışkanlıklarına bırakmıştır. Oldukça hassas ve teknolojik olan bu cihazlar PS3 ve PS4 gibi son dönem çıkan versiyonlarıyla kullanıcısına en iyi oyunu en kaliteli biçimde oynama imkanını sağlıyor. Ancak kullanım süresi arttıkça bu konsollarda çeşitli arızalar baş göstermesi de kaçınılmaz oluyor. Yeni çıkan PS4’ün aksine daha eski ama daha yaygın bir kullanım ağı olan PS3 tamiri daha sık karşımıza çıkmaktadır. Son derece hassas optik okuyuculara ve hassas parçalara sahip PS3 herhangi bir düşürme, vurma ya da sert bir darbe alma gibi etkiler söz konusu olmasa da durduğu yerde arızalanabilmektedir.

playstation tamir
playstation tamir

Ps3 Tamiri Yapan Yerler

Bu cihazları teknolojik aletlerden anlasak bile, tamir etme şansımız oldukça düşüktür.  PS3 tamiri uzman bir ekip tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Uzman olmayan kişiler arıza tespiti aşamasında bile PS3’ünüzde geri dönülmez hasarlara neden olabilirler. Bu hasarlar düzeltilemeyen hasarlar olursa, cihazı bir daha kullanamaz hale gelmeniz içten bile değildir. Az maliyetli olsun diye uzman olmayan kişilere götürdüğünüz cihazınız hurdaya çıktığında yeni bir Playstation almanın maliyeti tamir masraflarınızı katlayacaktır. İxir Play Station PS3 tamiri işlerinizde uzman ekibi ve deneyimiyle en kısa sürede PS3’nüzü eski haline getirecektir. 2006 yılında faaliyete başlayan firmamız PC ve Play Station tamirlerinizde en kaliteli hizmeti vermekte ve sorununuzu en uygun şartlarla çözümlemektedir. Tamir işlemlerinin haricinde bilgisayar programlama ve bakım hizmetlerinizde de başarılı bir çalışma yürüten İxir Play Station’la Ps3 Tamiri işlerinizi çok kolay çözebilirsiniz. Tüm tamir işlerinde 6 ay garanti veren firmamız bu süre zarfında cihazınızın tekrar arızalanması durumunda ücretsiz olarak cihazınızı tamir etmektedir.

İxir Play Station tamire gelen cihazınızı günlerce elinde bekletmeden, sorunu ne olursa olsun tamir ederek 3 iş günü içerisinde teslimatını gerçekleştirmektedir. PS3 tamiri işlemlerinde en sık karşılaşılan arızalar, görüntünün ekrana yansımaması, cihazın oyunu çalıştırmaması, fan sorunlarıdır. Cihazınızın sorunu her ne olursa olsun, tüm detaylarıyla incelenip en kısa süre içerisinde tamir işlemi firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirilecektir. Hard diskinizdeki verileri kurtarmadan, PS3 kol kafalarının tamirine kadar geniş bir tamir ve bakım olanağını müşterisine sunan  İxir PlayStation, yılların getirdiği deneyimiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak üzere yola çıkmıştır. Geniş bir destek ve hizmet ağını sunan firmamız aynı zamanda her an size destek verebilmek için 7 gün 24 saat servis hizmetiyle de rakip firmalarından farkını ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyetini kar prensiplerinin önüne koyan firmamızla Ps3 Tamiri yaptırmak bir ayrıcalıktır.

Playstation 3 Tamiri İstanbul

Playstationlarınız eğer kırmızı ışık hatası veriyorsa, bu durum genellikle soğutmadan meydana gelen bir arızadır ve PS3 işlemcinin ayaklarının eriyerek birbirine temas ettiğini göstermektedir. Bu arıza aynı zamanda uzun yıllardır kullanımın sonuçlarından bir tanesidir. Bu arıza daha çok kalın kasa modellerde görülmektedir. BU hatanın diğeri bir nedeni de PS3’ünüze hiç bakım yaptırmamış olmanızdan kaynaklanabilmektedir. Kirlilik ve PS3 lerin içerisinde bulunan macunun bitmesi gibi nedenlerle bu arıza görülebilmektedir. Normal şartlarda bir ev kullanıcısı 8 ayda bir kez PS3 cihazının macununu yenilemeli, eğer ticari amaçla kullanılan bir PS3 söz konusuysa bu süre 4, 5 ayda bire düşürülmelidir. Bu arızaya yakalanma riskinizi azaltmak için PS3’ünüzü çok sıcak ortamlarda çalıştırmaktan kaçınmalısınız. Eğer fanınız zorlayarak çalışıyorsa mutlaka fan değişimine gitmekte daha büyük bir arızadan cihanızını uzak tutacaktır. Cihaz kırmızı ışık arızası verdikten sonra yapacağınız tek şey cihazınızı güvenli bir teknik servisin ellerine teslim etmektir. Tüm bu bakım ve tamir işlemleri sadece teknik servis tarafından yapılabilir. Teknik servis harici yaptıracağınız ya da yapacağınız tüm işlemler cihazınızı büyük bir riske sokacaktır.

ps4 teknik servisi

İxir PlayStation verdiği tüm hizmetlerde diğer firmaların aksine yan sanayi parçalara yer vermemektedir. Bu parçalar bir süre sizi idare etsene kısa bir zaman içerisinde tekrar bozulacak ve size yeni bir tamir maliyeti yaratacaklardır. Müşterinin memnuniyeti ve tüm cihazların en kaliteli biçimde, orijinal malzemelerle tamiri firmamız için birinci önceliktir. Yaptığı işlere sonuna kadar güvenen  İxir PlayStation, 6 ay tamir garantisi vererek, hizmeti konusunda ne kadar emin olduğunu müşterisine kanıtlamaktadır. Güvenmediğiniz firmalara verdiğiniz cihazlar içlerindeki parçaların değiştirilmesi, kötü tamiri gibi şeylere maruz kalarak geri dönüşü olmayan bazı noktalara gelebilmektedirler. Uygun fiyatlara tamir ediyoruz, sloganıyla yola çıkan bu firmalar, yan sanayi ürünleri cihazınıza takarak bir daha düzelmeyecek büyük arızalara sebep olabilirler. Bunlardan uzakta, güvenli ve kaliteli bir hizmeti yılların getirdiği deneyim ve birikimle sağlayan İxir PlayStation’la PS3 tamiri hizmetinizi sorunsuzca alabileceksiniz. Cihazınızı ilk günkü çalışma performansına yakın hale getirebilecek tamir, bakım ve onarım hizmetiyle firmamız sizi mutlu edecek bir hizmeti sunmaktadır.

İxir Playstation şeffaf hizmet politikasını belirleyerek yaptığı tüm tamir ve onarım aşamalarından müşterisini bilgilendirmekte, aynı zamanda da meydana gelecek ufak arızalarda yapabileceklerinizi anlatarak ürününüzü en küçük arızada tekrar tekrar tamire getirmenizden sizi kurtaracaktır. Müşteri memnuniyetini kazanacağı fiyatın önünde gören  İxir Playstation PS3 tamiri ihtiyaçlarınızı karşılamada ve diğer tüm hizmetlerinde bu anlayışıyla öne çıkıyor.

Ps3 Tamiri Mecidiyeköy

PS3 cihazlarının tamiri işlemi tamamlandığında yapılacak olan entegrasyonda büyük önem taşımaktadır. Tüm tamir aşamalarında ve bu entegrasyon aşamasında deneyim ve profesyonellik ön plana çıkmaktadır.  İxir playstation, cihazınızın tüm tamiri aşamalarında titizlikle hareket edip, deneyimi ve birikimiyle en iyi tamir ve bakım hizmetini sağlamaktadır. Sorunun tespiti, cihazın açılması, değiştirilecek bir parça varsa bunun değiştirilmesi, cihazın uygun bir şekilde monte edilmesi ve entegrasyon işlemine tabii tutulması aşamalarının tamamında uzman personeliyle en üstün tamir ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir. PS3 tamiri firmamızla yepyeni bir anlayış kazanmakta, müşterisine güveni ve güler yüzlü hizmeti ilke edinmiş firmamızla bir üst kademeye çıkmaktadır.