Ps3 Kol Tamiri | Ps3 Kol Tamir, Sony Ps3 Joystick Tamir, Topuz, Kasa ve İç Aksan Değişimi, Wifi, Batarya vb. Sorunların Tamiri

ps3 kol tamiri

Ps3 Kol Tamir

PS3 Kol Tamiri hizmetimizde kasa değişimi, analog mekanizme değişimi, ful lastik takımı değişimi, USB Şarj yuvası değişimi, kol film şeridi değişimi, kısa devre arızası gibi tüm tamir ve değişim isteyen hizmetleri PS3’ün orijinal yedek parçaları kullanarak değişik renk alternatifleri de içeren geniş bir tamir ve bakım hizmetiyle sunmaktayız.

PS3 Kol Tamiri hizmeti PlayStation kollarınızdaki tüm fonksiyonel bozuklukları gidereni kollarınızı yeni aldığınız günkü hale getiren bir hizmettir. Kendi kendinize PlayStation kollarınızı tamir edebileceğinize ilişkin internette dolaşan tamir yollarını uygulamaya kalkmanız halinde PS3 kollarınız onarımı imkânsız bir noktaya gelebilirler. Uzman bir ekiple, profesyonel bir söküm takım işleminin gerçekleştirilmesi PS3 kollarınızın hem ayarlarının düzgün olmasını sağlayacak hem de garanti içerisinde uzun yıllar sorunsuzca kullanabilmenize olanak sağlayacaktır. İxir PlayStation diğer tüm hizmetlerindeki uzmanlığını PS3 kolları tamirinde de sonuna kadar göstermektedir.

Konsolların hayatımıza girmesiyle birlikte ps3 kollarında yaşanan arızalara ps3 kol tamir konusunda hizmet veren ixirplaystation.com olarak oyun oynama anlayışındaki büyük değişim ve konsolların geniş kullanıcı kitleleri tarafından benimsenmesi sürecini yakından takip ediyoruz. Bu anlayışlar yeni tabileri hayatımıza çekerken PC’ye bağımlı olma sorunu da ortadan kalkmıştır.

ps4 servis

Daha büyük bir ekranda, daha kaliteli grafiklerle oynayabildiğimiz PlayStation oyunları, bir sosyalleşme aracı olmasının ötesinde bağımlılık yapan bir konuma gelmişlerdir. Birçok PlayStation kullanıcısı günlerinin büyük bir bölümünü oyun başında geçirmekte, online veya arkadaşlarıyla toplu oynadığı oyunlarla sosyalleşme ihtiyacını karşılamaktadır. PS3 oyun konsolu kendisinden sonra çıkan PS4 oyun konsolu kadar yeni olmasa da yaygınlık bakımından PS4’ten daha yaygın bir kullanıcı sayısına sahiptir. PS3’ler daha eski olmalarının yanı sıra uzun saatler kullanımın sonucu olarak arıza problemleriyle artık daha sık karşılaşılan cihazlardır.

PS3’lerde görülen arızalar sadece cihazın kendisini kapsayacak arızalar değillerdir. Uzun saatler oynadığınız PS3 oyun kolları da belli bir zamanın sonunda arızalanmaktadırlar. Fiyatları bakımından yenisinin alınması oldukça maliyetli olduğundan bu konsolların tamir edilmesi daha uygun bir alternatiftir. İçyapısındaki arızaların giderilebilmesi kadar, kasasında da istediğiniz değişime gidebilir farklı renk alternatifleri seçerek yenilenmiş bir PS3 oyun koluna sahip olabilirsiniz. PS3 Kol Tamiri hizmetinde de diğer tüm hizmetlerindeki anlayışını yakalamış olan İxir PlayStation arızalı PS3 kollarınızı hızlı, kaliteli ve garantili bir tamir süreciyle düzeltmektedir.

PS3 Oyun kollarında birçok arıza gözlenmektedir. Bunların başında, oyun kolunun kendi kendine hareket etmesi, cihazın kolu tanımaması, kolun takılması veya hiç hareket etmemesi gibi arızalar gelmektedir. PS3 cihazlarının milimetrik hareketlerle işlem yaptığı oyun kollarındaki en ufak bir arıza oyun oynama kalitenizde ciddi bir düşüşe sebebiyet vermesi açısından istenmeyen bir durumdur. Saniyelik hızlarla oyundaki başarı oranınızın arttığı düşünüldüğünde PS3 kolunuzdaki böyle bir sorun oyun oynama keyfinizi ciddi oranda azaltacaktır. Oyun esnasında çıkabilecek her türlü takılma ve kolunuzun oyunu okumama durumları, özellikle online oynadığınız oyunlarda karakterinizin büyük bir prestij kaybına uğramasına ve mevcut pozisyonunu kaybetmesine sebep olabilir. Nasıl olsa geçer, geçici bir durumdur diye görmezden geldiğiniz bu küçük takılmalar, zaman içerisinde büyüyüp daha ciddi arızaların meydana gelmesine sebebiyet verebilmektedir. Ps3 Kol Tamiri titizlik isteyen ve profesyonel bir çalışma gerektiren bir tamir hizmetidir. İxir PlayStation her türlü kol tamiri işlemini en kısa sürede ve size uygun çözümlerle gerçekleştirmekte ve sizin ivedilikle oyun keyfinize geri dönmenizi sağlamaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir kargoyla bize ulaştıracağınız PS3 kollarınız İxir PlayStation’un PS3 Kol Tamiri hizmetiyle 3 iş günü içerisinde tamir edilip size ulaştırılacaktır. PS3 kollarınızı bize ulaştırmanızın ardından çıkan maliyetler tarafınıza bildirilecek, sizden gelen onayın ardından PS3 kollarınız tamir edilecektir. Tüm hizmetlerinde şeffaf politika sürdüren firmamız, PS3 Kol Tamiri hizmetinde de bu anlayışını korumaktadır. PS3 kollarınız tamir edilemeyecek durumdaysa size yeni PS3 kolu da temin edebiliriz. 2009 senesinde konusunda uzman bir ekiple kurulan firmamızda ürünlerini günlerce beklemeden ve ertelemeden ivedilik içerisinde tamir edilmekte ve en uygun seçenekler cazip fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Yedek parçada orijinal parça kullanımına önem veren İxir PlayStation tamir ettiği ürünlerde en iyi tamir hizmetini müşterilerine sunmaktadır.  Yüzlerce referansa sahip firmamız, arızalar konusunda deneyimiyle ve uzman ekibiyle öne çıkmaktadır. Rakiplerinden hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti anlayışındaki yeniliklerle öne çıkan firmamız memnun müşteri anlayışını kar beklentisinin önüne koymaktadır.

playstation tamir

PS3’leriniz kol tamirinin yanında çıkabilecek her türlü başka arızada da tamir edilmekte ve hem kollarınız hem konsollarınız aynı anda tamir işlemine tabii tutulabilmektedir. Her türlü yeni parça ve yeni kol ihtiyacınızı uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunan firmamız garantili hizmetlerin adresidir. Tamir işlerindeki hızı kadar, gösterdiği kalite ve müşterisine davranış biçiminde de fark yaratan firmamızla çalışmak bir ayrıcalıktır. PS3 Kol tamiri işlerinizin tamamı için üstün hizmet anlayışıyla İxir Playstation birinci tercihiniz olacaktır.

PS3 Kol tamiri hizmetimizde arızalı kollarınız teknik kısımlarının onarılmasının yanında kasalarının da tamamıyla değiştirilmesi yoluyla ilk günkü haline geri dönebilmektedirler. Bu aşamada seçeceğiniz farklı renk alternatifleriyle PS3 kollarınızı göz zevkinize de uygun hale getirebilirsiniz. Ekiplerimiz bize kargo yoluyla ya da elden teslim ederek ulaştırdığınız PS3 kollarınızı aldıktan kısa bir süre içerisinde arızasının tespiti yapıp sizlere bildirmekte ve yaklaşık bir maliyet çıkararak bu maliyetin onayını almaktadırlar. Onay vermediğiniz hiçbir tamir işlemi yapılmazken, onay vermeniz halinde 3 iş günü içerisinde PS3 kollarınız tamir edilip tarafınıza ulaştırılmaktadır. Ücretsiz kargo olanaklarının bulunduğu İxir PlayStation’a 7 gün 24 saat ulaşarak her türlü sorununuz iletebilir ve tamirde olan cihazınızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlerle tamirin her aşamasını şeffaflık içinde paylaşan firmamız müşteri memnuniyetine ve güven prensiplerine önem vermektedir. PS3 Kol Tamiri işlerinde en önemli unsurun güven olduğunun bilincinde olan firmamız, tüm hizmetlerinde kaliteli bir hizmet anlayışı sunarak güçlü referanslar toplamıştır.

Verdiği hizmetler sadece kol tamiriyle sınırlı olmayan firmamız PS3 ve PS4 hizmetlerinin yanı sıra X-box tamir hizmetini de vermektedir. Micro-Component Ölçüm Cımbızı, SMD Rework Station, Nem Kabineti ve Elektronik Kart Analiz Cihazı gibi cihazları elinde bulunduran firmamız arızalarınızı tespit etmede ve onlara çözüm bulmada lider firmalardan bir tanesidir. Tüm hizmetlerinde olduğu kadar Ps3 Kol Tamiri hizmetinde de son teknolojiyi ve çıkan her türlü yeni bilgiyi titizlikle takip eden firmamız, tüm tamir, bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda verdiği hizmetle büyük bir fark yaratmaktadır.