0 212 278 02 70

Ps3 Kırma

Ps3 Kırma

Oyun meraklıları için ps3’ün çok ayrı bir yeri vardır. Konsol için çıkarılan oyunlar gerek kurguları gerekse grafik kalitesi açısından oyunculara muhteşem bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Ancak oyuncular için bir sorun var, o da oyunlar çok fazla pahalı olması. Bu nedenle çoğu oyuncu çok fazla oyunu deneyimleme şansından uzak kalabilmektedir. Ancak ps3’ün kırdırılmasıyla korsan oyunların oyun konsolunda oynanması mümkün olabilmektedir. Ps3 fanatikleri çok uygun ps3 kırma sayesinde çok fazla masrafa girmeden birçok oyunu deneyimle şansına sahip olabilmektedir.

Ps3 Kırma 2017

Kırma işleminin amacı orijinal olan oyunların playstation’un hafızasından veya harici bir hard disk yardımıyla kopya edilerek oynanmasına imkân sağlamaktır. Böylece ps3 kırma işlemi ile çok yüksek fiyatlara satılan oyunların para vermeden oynanması mümkün olabilmektedir.

Ps3 Nasıl Kırılır?

Gerçekleştirilen kırma işlemi yazılımsal bir işlemdir. Oyun konsoluna herhangi bir müdahale yapılmamaktadır. Bu işlemde cihazınıza korsan oyunların oynanmasını sağlayacak bir versiyon yüklenmektedir. Daha açık bir ifadeyle Sony korsan oyunların önüne geçebilmek ve orijinal oyunların satılmasını sağlamak için oyun konsollarına engelleyici bir yazılım yüklemektedir. İşte bu yazılımın Ps3 Kırma Fiyatı ile etkinliği ortadan kaldırılarak yerine düşük bir versiyon yüklenerek cihaz korsan oyunları oynatabilir bir hale getirilmektedir. Bu işlem yaklaşık olarak 2 saatte tamamlanmaktadır. Çok uzun süren bir işlem olmadığı için hızlı bir şekilde işlemin gerçekleşmesini sağlayarak istediğiniz oyunları hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Böylece oyunlara vereceğiniz büyük paralar da cebinizde kalmış olur. Şu anda piyasadaki bütün playstation modellerinde downgrade olarak ifade edilen versiyon düşürme işlemiyle korsan oyunların oynanması mümkün olabilmektedir. Ancak fat kasa tipinde seri kodu CECHA, CECHB, CECHC, CECHD, CECHE, CECHF, CECHG şeklinde biten modellerin şu anda kırılamadığını belirtmemiz gerek. Bunun yanında slim modelde date code kısmında 1C ve 1D yazan modellerin de henüz kırılamadığını belirtelim. Kısa bir süre sonra bu modellerde de kullanıcıların korsan oyunları oynayabileceklerini söyleyebiliriz.

13 Nisan 2018
809 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN