Playstation Tamir | Playstation Tamiri, Ps4 Tamiri, Playstation Servis, Ps4 Servisi, Ps3 Servisi, Playstation 3 Tamiri

playstation tamir

PLAYSTATION TAMİR

Playstation’lar Japon Sony firması tarafından PC oyunlarını alternatif bir platformda, daha iyi görüntü kalitesi ve daha kolay bir oynamışlık içermesi amaçlarıyla üretilmiş oyun konsollarıdır. Playstation Tamiri konusunda 7 yıllık deneyimimiz ile garantili tamir hizmeti veriyoruz. İlki 1994 yılında üretilen Playstation, Nintendo’nun Sony’ye verdiği CD – ROM siparişini geri çekmesiyle Sony’nin elinde kalan bu CD-ROM ları geliştirerek ürettiği bir cihazdır. Arka arkaya pek çok modeli ve bu modellerin versiyonlarını üreten firma, en son Ps4’ü çıkarmıştır. Ps4’ten bir önce çıkan Ps3’te satışı hala devam ve yoğun olarak kullanılan bir modeldir. Her iki modelde son teknoloji ürünler olmalarının yanı sıra, hassas yapılarıyla benzeşseler de özellikleri ve teknik donanımları bakımından farklı karakterdedirler. Bu cihazlar üretimden ilk çıktıkları anda arıza yapabildikleri gibi uzun ve yoğun kullanım sonucunda da arıza verebilmektedirler. Playstation tamiri yapan firmamız İxir Playstation 2009 senesinde kurulmuş, playstation tamir konusunda uzman, deneyimli personeli ve güçlü bir hizmet ağıyla hizmet veren bir firmadır. PS3 ve PS4 konusunda ayrı ayrı bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız her iki oyun konsolunun tamir, bakım ve onarım işlerini titizlikle ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla yerine getirmektedir.

Playstation konusunda engin bir deneyime sahip olan İxir Playstation, yaptığı tüm tamir işlerinde garantili bir hizmet yürütmektedir. Müşteri memnuniyeti anlayışını kar elde etme prensiplerinin önüne koyan firmamız 7 gün 24 saat arayabileceğiniz bir hizmet ağını da siz müşterilerimize sunmaktadır. Playstation tamiri yapmak, her iki Playstation markası için ayrı ayrı deneyim sahibi olmayı gerektirir. İnternet üzerinde dolaşan kendi kendine tamir metotlarıyla tamir etmeye çalıştığınız Playstation’larınız ilerleyen aşamalarda daha büyük ve geri dönülemez arızalarla karşı karşıya kalabilir. Playstation’larınızı konusunda uzman, deneyimli ve güçlü referanslara sahip firmalara yaptırmanız hem maliyet açısından uygun bir geri dönüşümü size sağlayacak hem de Playstation’larınızın ömrünü uzatacaktır. Piyasa bulunan pek çok firma, deneyimli olmadıkları halde Playstation Tamir yapmaya çalışmaktadırlar. Bu firmaların elinde Playstation’larınız hiçbir şekilde güvende olmayacağı gibi sizi uzun süre bekleten, oyalayan ve ek maliyetler çıkaran bu firmalarla çalıştığınıza pişman olabilirsiniz.

Playstation Tamiri

İxir Playstation Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bizlere kargo yoluyla ulaştıracağınız Playstation’larınız için anlaşmalı olduğumuz firma üzerinden gönderim işlemlerinizi yapmanız yoluyla sizlere kargo ücreti yansıtmamaktadır. 7 gün 24 saat Playstation’larınızın durumlarını ve arıza sebeplerini sormak için arayabileceğiniz firmamız, bize ulaştırdığınız Playstation’larınızın en kısa süre içerisinde arıza tespitlerini yapacak ve çıkan maliyetleri tarafınıza bildirecektir. Ancak sizden onay gelmesinden sonra tamir işlemine başlayacak olan firmamız, tüm Playstation Tamir işlemlerinde şeffaflık politikası uygulamaktadır. Playstation’larınızın tüm tamir, bakım ve onarım işlemlerini 3 iş günü içerisinde tamamlayan İxir Playstation, bu sürenin bitiminde Playstation’ınızı geri göndererek yarım kalan oyun keyfinize bir an önce dönmenizi sağlayacaktır.

Tamir olan tüm Playstation’lar için orijinal parça kullanan İxir Playstation, bu parçalar için 6 ay garanti de vermektedir. Bu uygulamasıyla Playstation’lar bir kere arızalandı mı peş peşe arızalanır mantığını kırmayı hedefleyen firmamız, doğru ve uygun metotlarla tamir edilen bir cihazın tekrar arıza yapmayacağını da göstermektedir. Ancak işini kalitesiz yapan firmalar, kullandıkları yan sanayi yedek parçaların cihazda yarattığı uyumsuzluklar nedeniyle gelişmiş böyle bir anlayışın kurbanı olmamanız için, sizi tamir işlemlerinin her aşamasında bilgilendirmeyi görev edinmiş firmamız Playstation Tamir işlemlerinde fark yaratmaktadır.