Playstation 4 Tamiri

Playstation 4, Sony firmasının oyun konsolu serisinin son ve en gelişmiş üyesidir. Kablosuz joystick imkanı sunan cihaz, oyunun yanı sıra medya dosyalarını oynatma, internete bağlanma gibi özellikler de içermektedir. Bu cihazda yaşanan tüm sorunlar için Playstation tamiri hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır.

Playstation 4 Sorunları

Oyun oynamak için konsolu tercih eden kullanıcılar önemli oranda Playstation serisini tercih etmektedir. Playstation 4 tamiri konusunda yapılan başvurulardan biri mavi ışık arızasıdır. Bu sorun genellikle cihazın anakartından kaynaklanmaktadır. Donanım kaynaklı bu sorunun çözümü mümkündür.

Playstation 4 servisi için USB ve soket arızaları da önemlidir. Bunun yanı sıra kullanıcılar tarafından CD okuma sorunu da sıklıkla dile getirilmektedir. Bu noktada CD gözü değiştirilmektedir. Cihazın aşırı ısınması da fan sorununa işaret etmektedir. Cihazın internete bağlanmaması ya da görüntü aktarımında sorunlar da oluşmaktadır. Ayrıca joystick bağlantı sorunu ya da grafik sorunları da yaşanabilmektedir.

ps4 teknik servisi

Playstation 4 Tamiri Hizmeti

Kullanıcılar tarafından Playstation tamiri talep edildiğinde hız konusu öne çıkmaktadır. Cihazı hem garantili bir şekilde hem de hızlı bir şekilde tamir eden firmalar ön plana çıkmaktadır. Bu da firma seçimi yapmadan önce belirli bir araştırmanın önemini ortaya koymaktadır.

Siz de PS4 cihazınızda yaşanan tüm sorunlar için hiç vakit kaybetmeden servis hizmeti almalısınız. Böylece oyun zevkinden uzun süre mahrum kalmanızı da engellemiş olursunuz.

PlayStation 4 Tamiri

PlayStation serisi Sony tarafından üretilen ve yıllardır oyun tutkunlarının vazgeçemediği oyun konsolu serisidir. Her yeni modeliyle farklı özellikler sunan ve grafik anlamında gelişmiş oyunları oynama imkanı sunan PlayStation serisinin son konsolu olan PlayStation 4 önemli satış rakamlarına ulaşmıştır. Üretildiğinden beri ilgiyle karşılanan ve dünyanın birçok yerinde satılan cihaz, sadece oyun oynamaya değil aynı zamanda film, müzik gibi multimedya dosyalarını çalıştırmaya, internete bağlanmaya da yaramaktadır. PlayStation 4 kullanıcılarının karşılaştığı bazı sorunlar vardır. Üretim kaynaklı sorunlar olabildiği gibi kullanım hatasından kaynaklanan sorunlar da bulunmaktadır. Bu noktada firmamızın PlayStation 4 tamiri konusu devreye girmektedir. Bu konuda ihtiyaç duyduğunuz bütün sorunlarda firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak hareket etmektedir. PlayStation 4 kullanıcılarının en fazla karşılaştığı sorunlar arasında yer alan PS4 mavi ışık arızasında firmamız sizlere PlayStation 4 tamiri hizmeti sunmaktadır. Bu sorun cihazınızın iç kısmında meydana gelen bir arızadır. Alanında uzman ekibimiz tarafından sorunun mavi ışık olduğu belirlendikten sonra gereken işlem yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde bu sorunun çözümü mümkündür. Oyun keyfinizi yarıda bırakan bu sorun, genellikle üretim aşamasından kaynaklanan bir sorundur. Yaşadığınız bu sorunda cihaz çalışmamaktadır. Bu sorunu gördüğünüz anda firmamıza başvurmanız sorunun daha kısa sürede çözülmesini ve diğer donanım unsurları zarar görmeden sorunun hallolmasını sağlamaktadır.ps4 servis

Playstation 4 Tamiri Yapan Yerler

PlayStation 4 kullanıcılarının en fazla karşılaştığı sorunlardan biri de görüntü gelmeme arızasıdır. Bu sorunda cihaz çalışmakta ancak TV’ye görüntü aktarımında sorun yaşanmaktadır. Bu soruna genellikle TV ile bağlantı sağlayan giriş kısmı ya da donanımsal bir hata neden olmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından önce sebebin kaynağı belirlenir ve sonrasında PlayStation 4 tamiri işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. PS4 kullanıcılarının yaşadığı sorunlar arasında görüntü grafik arızası sorunu da yer almaktadır. Bu sorunda açtığınız oyun ya da multimedya dosyasında görüntüde kaymalar ya da grafik kalitesinde düşüş vardır. Yaşanılan bu sorunun çeşitli donanımsal sebebi olabilir. Bu noktada sebebi hızlı bir şekilde belirleyen uzman ekibimiz tarafından çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Oyun konsollarında yaşanan tüm arızalarda başvuru yapabileceğiniz firmamızda PlayStation 4 tamiri konusunda garantili hizmet alabilirsiniz. PS4 sahiplerinin yaşadığı sorunlar arasında yer alan CD okumama arızasında firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Yaşanılan bu sorunda cihaza yerleştirdiğiniz oyun ya da film CD’leri okunmamaktadır. Bu da oyun keyfinizin bölünmesine neden olmaktadır. Bu sorunda genellikle CD gözünde değişim işlemi uygulanmaktadır. Buna benzer bir sorunda cihazda yaşanan CD alıp vermeme arızasıdır. Bu sorunda PS+’e normal bir şekilde yerleştirdiğiniz CD’ler çıkarmak istediğinizde cihazdan çıkmamaktadır. Buna kasada bulunan ve manyetik bir şekilde CD’yi çıkarmaya yarayan kısımdaki arıza neden olabilir. Yaşanan bu sorunun neyden kaynaklandığı belirlenerek hızlı bir şekilde sorunun çözümü gerçekleştirilmektedir.

Kurulduğu günden beri güvenilir hizmet ilkesinden ödün vermeyen firmamız, oyun konsollarında yaşanan her türlü soruna çözüm üretmektedir. PlayStation 4 gibi değerli bir cihaza sahip olan kişilerin yaşadığı sorunlara gereken önemi göstermekteyiz. PlayStation 4 tamiri konusunda anakart tamiri hizmeti de önemli bir yer edinmektedir. Her cihazda olduğu gibi PS4’te de anakart, donanım unsurlarının üzerinde bulunduğu alandır. Anakartta yaşanacak sorunlar diğer donanım unsurlarının verimli çalışmasına engel olacaktır. Bu nedenle PS4 anakartında yaşadığınız sorunlarda en kısa sürede firmamıza başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Ayrıca sorununuzu anlatarak, bu sorunun anakarttan kaynaklanıp kaynaklanmadığını da öğrenebilirsiniz. Yani, arıza tespiti konusunda da firmamıza başvurabilir ve yaşadığınız sorunla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ps4 Tamir

PlayStation 4 tamiri konusunda firmamıza en fazla başvuru gelen konulardan biri, PS4 çip değişimi konusudur. PS4 sisteminin düzenli bir şekilde çalışmasını sağlayan çiplerde zaman zaman problemler meydana gelmektedir. Bu önemli sorunun çözümü için firmamız tarafından çip değişimi işlemi gerçekleştirilmektedir. Cihaz sahiplerinin yaşadığı sorunlar arasında PS4 harddisk arızası sorunu da yer almaktadır. Cihazda yer alan multimedya dosyalarını ya da PlayStation Network aracılığı ile indirdiğiniz oyunları harddiske kaydetmektesiniz. Cihazın harddisk bölümünde yaşanan arıza dosyaları sağlıklı bir şekilde kullanmanızı engellemektedir. Bu noktada sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunan firmamız, garantili bir şekilde harddisk tamiri gerçekleştirmektedir. Bu da cihazınızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Oyun konsollarında tamir konusu oyun keyfinizin yarıda kalmaması açısından son derece önemlidir. Bu konuda firmamıza gelen başvurulardan biri de PS4 fan ve besleme arızaları konusudur. PlayStation 4 tamiri konusunda firmamıza gelen fan sorunlarında cihazdaki fanın tamirini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra fan değişimi de uzman ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Fanın ve beslemelerin düzgün bir şekilde çalışmaması sonucunda cihazda aşırı derecede ısınma sorunu yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra, cihazın uzun süreli çalışma verimliliği de olumsuz etkilenmektedir. Bu önemli sorunun çözümünde son derece hızlı bir şekilde çözüm üretilmektedir. Firmamız bu orunun çözümünde de orijinal malzeme kullanılmakta ve yapımın ardından gerekli testler yapılmaktadır.

Konsollarda yaşanan tüm arızalarda sizlere hizmet sunan firmamız PlayStation 4 tamiri konusunda da en iyi hizmeti vermektedir. Firmamıza bu konuda PS4 USB ve soket arızaları durumu için başvurular gelmektedir. Cihazın en önemli ayrıntılarından biri olan ve diğer cihazlarla iletişimi sağlayan soketlerde yaşanan arızalar oyun keyfinizi yarıda bırakmaktadır. Buy sorunlarda tamir ya da değişim işlemi dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. PS4 soğutma modifiyesi arızası durumunda da firmamızdan garantili hizmet almanız mümkündür. Cihazın kısa sürede ısınmasını ve kendiliğinden kapanmasını sağlayan bu sorunun bir an önce çözülmesi gerekmektedir. Yaşanan sorunda ücretsiz bir şekilde arıza tespiti hizmetimizden faydalanarak sorunun nedenini anlayabilirsiniz.

Oyun bağımlılarının vazgeçemediği PlayStation 4’te yaşanan her türlü soruna çözüm bulan firmamız yaşadığınız tüm kasa sorunlarına da çözüm üretmektedir. Kasaların yere düşürülmesi ya da yanlış kullanımı sonucunda dış kısmında hasar meydana gelmektedir. Bu durumlarda PlayStation 4 tamiri hizmetimizden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Alanında uzman, dinamik bir ekiple sizlere hizmet sunan firmamızda garantili tamir konusunda yardım alabilirsiniz. Ayrıca firmamıza telefonla ulaşarak ücretsiz arıza tespiti hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Sizlere garantili ve orijinal parçalarla hizmet sunan firmamızda sorunla ilgili her ayrıntı sizlerle paylaşılmaktadır. Yaşadığınız tüm oyun konsolu ya da joystick sorunlarında firmamıza başvuruda bulunabilir ve en hızlı şekilde yardım alarak oyun keyfinize devam edebilirsiniz.